Припинило постачання блакитного палива АТ «Чернівцігаз» через пошкодження тимчасового газогону через річку Черемош.
Нагадаємо, вчора голова правління АТ «Чернівцігаз» Віктор Горда розповідав, що на відновлення газогону потрібно 9 мільйонів гривень. Більшість робіт щодо відновлення газогону стосуються руслорегулювання, буріння, бетонування опор тощо, а газовики цим не займаються. Що стосується робіт, які мають виконати «Чернівцігаз», то вони спроможні їх зробити за один місяць, зазначив Віктор Горда.
Наші новини є у Facebook
«Є люди, які на дворі розпалюють вогонь і у чавуні готують їсти. Хтось на електриці готує, але тут все набагато дорожче. У багатьох людей стоять газові колонки, а не бойлери. Аби помитися, набираємо 1-3 чайники води, нагріваємо і так приводимо себе у порядок. Люди не мають інших можливостей щось вигадати краще», - про це кореспонденту ІА АСС розповів сільський голова Банилова Василь Соломко.
За словами сільського голови, 18 травня в районі та області відбулися засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглядалися питання про відновлення газопостачання в села Банилів та Слобода-Банилів.
«Комісії прийняли рішення зобов’язати «Чернівцігаз» подати паливо до цих населених пунктів, звернутися до правоохоронних органів щодо правомірності відключення газу у цих селах. Оскільки цей газопровід є застрахованим, рекомендували звернутися «Чернівцігазу» з судовим позовом до страхової компанії, яка й страхувала ризики, пов’язані з газопостачанням, на предмет того, щоб страховики розрахувалася з ними за нанесену шкоду.
Звернулися до Кабміну про виділення коштів, щоб Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет могло провести руслорегулюючі, берего- і дамбоукріплюючі роботи на проміжку, де й знаходиться газопровід, провести чистку під ним», - додав сільський голова Банилова.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
Фото: Facebook Вижницька РДА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами