Учні старших класів навчатимуться за новими програмами з історії України.
Вперше у 10-11 класах вводяться практичні заняття з уроками узагальнення та тематичного оцінювання. У програмі виокремлено і розширено, зокрема, такі теми: «бій під Крутами», «війни радянської Росії з Українською Народною Республікою», «радянська окупація України» та інші.
Також у нову шкільну програму з історії вводиться поняття «депортація». Наприклад, депортація з Криму кримських татар, а також масові депортації етнічних українців з Польщі в 1944-1946 роках.
Читайте також: Всі головні зміни, які чекають на вчителів, школярів і батьків у новому навчальному році
Міністерство освіти поки розробляє проект перехіду від 11-річного до 12-річного навчання в школах. Планується, що початкова школа складатиметься з 4 років, як базовий період, потім 5-9 – середня школа, яка буде називатися гімназією. 10-12 роки навчання – профільна середня освіта. Старшокласник зможе обирати одне з двох спрямувань навчання: академічне чи професійне.
Важливим є те, що після 10 класу учень зможе змінити профіль навчання, якщо зрозуміє, що обраний ним напрямок нецікавий. Проте цю 12-річну реформу почнуть впроваджувати в 2018 році. А радикальна освітня реформа запрацює в Україні за два роки, обіцяють у Міносвіти.
Нагадаємо, Із 1 вересня учні початкових класів почнуть навчатися за спрощеними програмами.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами