Ідея експозиції – збереження та поширення знань про фестиваль, що став знаковим в житті незалежної України. Вона буде розміщена на території Жовтневого парку.
Марина Михайленко, представниця ГО «Культурна платформа Закарпаття» розповіла кореспонденту ІА АСС про сам проєкт:
«Ми разом із парком «Жовтневим», за підтримки Українського культурного фонду, цього року реалізовуємо проєкт «Квітка надії». Цей проєкт – це експозиція під відкритим небом, яка представляє приховані історії «Червоної рути-89».
В рамках проєкту ми створили три маршрути по всьому парку. У нас є 33 точки: червоний, білий та чорний маршрут, які відповідають кольорам самого фестивалю.
Ми хотіли за допомогою додатку із доповненою реальністю розповісти про приховані історії «Червоної рути».
Наші новини є у Facebook
Завантаживши додаток RUTA в Apple Store чи Play Маркеті, усі охочі можуть у доповненій реальності переглянути ці історії, героїв, які створювали «Червону руту-89». Всі ці три маршрути ведуть до галявини у парку «Жовтневий», де була сцена співаної поезії.
«Таким чином ми хотіли показати, що люди знову можуть збиратись на цій галявині і це теж може бути для них таким собі місцем сили.
Маршрути побудовані по всьому парку. Ми можемо прогулюватись, насолоджуватись природою і переглядати ці всі історії», - розповіла Марина Михайленко.
Вхід був безкоштовним, за попередньою реєстрацією. Щоправда, на саму екскурсію прийшла лише одна чернівчанка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами