Роботи з будівництва мали стартувати у 2024 році. На реалізацію проєкту мали спрямувати 450 мільйонів гривень, пише Медіа агентство АСС.
Будівельні майданчики на вулиці Богдана Лепкого передали підряднику у вересні 2024 року. Тоді ж розпочалося зведення дев’яти секцій у трьох нових багатоквартирних будинках.
Однак наприкінці серпня 2025 року договір із підрядною організацією розірвали. Як пояснили МА АСС у Департаменті інфаструктури та благоустрою ЧМР, компанія не мала достатньо коштів для безперервного виконання робіт, а також необхідної кількості працівників будівельних спеціальностей. Через це будівництво суттєво відставало від запланованих термінів.
У грудні 2025 року Департамент оголосив новий тендер на будівництво житла для переселенців. Міський голова Роман Клічук на щомісячній пресконференції розповів на якій стадії будівництво перебуває зараз:
«Станом на сьогодні будівництво ще на стадії перемовин. Ще не визначили хто буде підрядником. Затримка - в перерахунку кошториса, тому що змінилися ціни. Той підрядник, який був, вже якісь роботи виконав і треба було вирахувати, яку роботу ще треба зробити. Зараз воно (ред. - буівництво) відбувається на погодженні з Європейським союзом і НЕФКО. Сума збільшилася, ми зараз обговорюємо за чиї кошти буде. Якщо вирішать за кошти міста, то я не розумію, де ми візьмемо ці кошти. Орієнтовно мова йде про три мільйони євро. Ми зараз просимо збільшити частку гранту і витратити європейські кошти на цей проєкт, але чи вдасться важко сказати».
На уточнювальне запитання журналістів чи можуть заморозити проєкт, міський голова відповів:
«Не хотілося б це робити. Будемо шукати вихід».
Детальніше про реалізацію проєкту читайте у публікаціях:
- У Чернівцях у 2024 році збудують багатоквартирні будинки для переселенців
- Будівництво багатоповерхівок для ВПО у Чернівцях: місто розірвало договір з підрядником
- Призупинене масштабне будівництво багатоповерхівок для ВПО у Чернівцях: що відбувається зараз
- Спроба №2: оголосили тендер на будівництво двох багатоповерхівок для ВПО у Чернівцях
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
