Протягом двадцяти хвилин спеціалістка підтримувала телефонну розмову із заявником, відволікаючи його від реалізації задуму, та паралельно направляла правоохоронців і лікарів за місцем проживання. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Чернівецької області, пише ІА АСС.
Прибувши на місце події, співробітники Кіцманського відділу поліції залагодили конфлікт у родині та провели з її членами профілактичну роботу.
Через деякий час заявник зателефонував до поліції, щоб висловити подяку поліцейським, які допомогли врятувати йому життя. Буковинець пояснив, що у того дня перебував у стані алкогольного сп’яніння, через що виникла суперечка з батьками. У відчаї чоловік вирішив зателефонувати до поліції.
«Під час розмови Маріна довго, стримано та виважено розмовляла зі мною та переконала, що не варто реалізовувати намір. Я хотів би подякувати правоохоронцям, які вберегли моє життя. Наразі я не вживаю алкогольні напої та намагаюся перебувати з батьками у дружніх стосунках», - розповідає буковинець.
Маріна Тацюк працює в поліції два роки. Щозміни вона разом з колегами опрацьовує від 100 до 150 дзвінків від жителів області. За її досвід це не перший випадок, коли жінці вдалося допомогти запобігти смерті заявників.
Читайте також: Хотіла покінчити з життям: на Буковині жінка підпалила себе
«Зазвичай, коли я перебувала на чергуванні, про спроби самогубства п’ять разів повідомляли чоловіки. У кожного з них своя історія та причини таких намірів. Але мені завжди вдавалося підтримати з ними розмову та вгамувати їх, іноді навіть до приїзду поліцейських», - розповідає Маріна Тацюк.
Операторка свідома того, що кожен виклик на спецлінію 102 це своєрідний крик про допомогу тих, хто її потребує. Тому своєчасне надання іноді навіть консультації може врятувати чиєсь життя.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами