У Чернівецькій області пункти обігріву розмістили у тих лікарнях, які призначені для планового лікування хворих. Аби тих, хто замерз, не наражати на небезпеку заразитися коронавірусом. Про це ІА АСС розповів Іван Тріска, начальник управління фінансової політики, звітності та правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.
Водночас, п`ятеро буковинців отримали обмороження і були доставлені до лікарні.
«Випадки обмороження мали місце у Заставнівському, Хотинському, Путильському, Кіцманському районах та у Чернівцях, - розповів Іван Тріска. – Наприклад, у Мамаївцях постраждав безхатько. Він заліз у котельню школи, мабуть, аби зігрітися. І там отримав обмороження. У Кіцманській ЦРЛ у нього діагностували обмороження верхніх і нижніх кінцівок. Чоловіка госпіталізували».
Посадовець зазначає, що зазнати обмороження можуть не лише люди без місця проживання.
«Це може будь-хто, хто йде вулицею у мороз. Больовий поріг чутливості понижується – і настає обмороження. Мали випадок, коли жінка на морозі не закрила вуха, ноги - і зазнала обмороження коліна та вух. Звернулася у лікарню. Двоє молодих людей з Путильського району отримали обмороження нижніх кінцівок. Мабуть, десь колядували вночі, а на ранок звернулися до лікарні, - продовжує Іван Тріска. - Обмороження – це ті самі опіки, які ми отримуємо від вогню, але при обмороженні - від морозу. Вони мають ту саму клініку та ускладнення. Тому варто бути уважними до свого здоров`я».
Нагадаємо, що у Чернівецькій області визначили цьогоріч 283 пункти обігріву.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами