Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав представник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Координаційна рада. Задачі, результати, наступні кроки. Сьогодні відбулось чергове засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху під головуванням Прем`єр-міністра України Гройсмана В.Б., за участі Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б..
На засіданні Ради було презентовано доповіді по виконанню попередніх завдань та розставлено задачі та акценти щодо подальшої діяльності.
Найважливішою і найактуальнішою з тем, авжеж, була автофіксація. І за даною темою командою МВС та Нацполіції було презентовано результати кропіткої і дуже наполегливої роботи.
Читати ще Камери відеоспостереження для доріг мають придбати громади, а штрафи ділити з поліцією
Фактично, система автоматичної фіксації вийшла на фінішну пряму. Авжеж, ще потрібно відлагодити багато процесів і алгоритмів для того, щоб система запрацювала як годинник, в тому числі, обмін інформацією з Укрпоштою та отримання від Держспецзв'язку атестату КСЗІ на автоматизовану систему обробки даних.
Але вже місяць співробітники Департаменту патрульної поліції разом з ГСЦ тестують процедурну складову і роботу системи. Опрацьовано було понад 15000 інформаційних файлів - поки що віртуальних постанов про адміністративне правопорушення.
Зараз вже час говорити, що наступними паралельними кроками для подальшого впровадження системи є саме залучення власників доріг та органів місцевого самоврядування до процесу.
Що ж потрібно буде зробити містам та власникам доріг для того щоб автофіксація запрацювала саме у них?!
1. Отримати від Управлінь патрульної поліції на місцях інформацію щодо аварійно-небезпечних місць (ділянок) та місць концентрації ДТП.
Ми вже надіслали до органів місцевого самоврядування та власників доріг (і отримали зворотній зв’язок) пропозиції щодо місць встановлення приладів, які базуються саме на аналізі місць концентрації. Таких першочергових місць визначено 1776 (1187 - у містах і 589 - на автодорогах).
2. Прийняти відповідні рішення на місцевому рівні про установлення стаціонарних приладів контролю.
3. Погодити місця встановлення із уповноваженим територіальним органом Національної поліції (ДПП).
4. Закупити самі прилади контролю, які повинні відповідати вимогам ДСТУ 8809:2018.
5. Повірка і сертифікація приладу (за класом «F» ) відбувається під час встановлення та налаштування уповноваженим підрозділом у сфері метрології та стандартизації. Відповідність вимогам встановленого приладу підтверджується експертним висновком технічного захисту інформації.
6. Отримання від Головного сервісного центру МВС доступу до системи фіксації.
7. Приймання інформації з приладів контролю дистанційних (комплексів) автоматичної фото- відеофіксації порушень правил дорожнього руху відбувається із застосуванням веб-сервісу за допомогою мережі інтернет.
Обробка всіх даних буде здійснюватись на центральному рівні ЦОД, який буде знаходитись у м.Києві.
Тобто створювати жодні додаткові підрозділи на місцях не потрібно!"- написав він
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами