В порівнянні з попереднім тижнем відбулося зростання захворюваності на 110,7% (+83 випадки), на 13 випадків зросла захворюваність серед дітей. Про це інформує Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб, пише Медіа агентство АСС.
Повідомляється, що серед районів області на 110,8% зросла тижнева захворюваність в Чернівецькому районі. Найвищі показники захворюваності зареєстровані серед населення Великокучурівської (86,24), Кіцманської (67,54), Мамалигівської (17,37) територіальних громад.
За весь період епідемії в Чернівецькій області, станом на 24 липня зареєстровано 156 257 випадків COVID-19. Захворіло 12 960 дітей. Частка дітей серед всіх захворілих становить 8%. Летальних випадків - 3 362, летальність 2,2%.
«За результатами секвенування 14 зразків матеріалу від хворих COVID-19, які були відібрані протягом червня-липня 2022 року встановлена циркуляція в Чернівецькій області варіантів Omicron B.1., Omicron BA.2., Omicron BA.5. У 8 випадках, це новий варіант Omicron BA.5, який може призвести до ускладнення епідемічної ситуації» - каже Юрій Падурару, завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб.
- вакцинуйтеся;
- тримайтеся на відстані щонайменше 1,5 м від інших людей;
- носіть добре прилягаючу маску за неможливості дотримання фізичної дистанції та в приміщеннях, що погано вентилюються;
- уникайте закритого простору, регулярно провітрюйте приміщення, де перебуваєте;
- регулярно мийте руки з милом чи обробляйте їх спиртовмісним антисептиком;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;
- якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати).
- своєчасно звертайтеся до сімейного лікаря;
Отримуйте новини в Telegram
Нагадуємо, що в Україні вже дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти COVID-19 усім людям віком від 60 років, а також людям 18–59 років із хронічними хворобами.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами