Щука, карасі та мальок загинули на озері у Чорториї.
" Попередньою причиною загибелі риби на Чорторийському озері є нестача кисню -, повідомив Інформаційному агентству АСС керівник управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.
Нагадаємо: Напередодні ветеринари попереджали, що Буковині загрожує масова загибель риби через нестачу кисню у водоймах.
Наразі ветеринарна та екологічна служба відібрали зразки води із озера, нових випадків зафіксовано не було. Дослідження проводять у державній лабораторії ветеринарної медицини в Чернівцях. Спеціалісти обіцяють оприлюднити результати згодом.
Читати ще: 44 лебеді вже загинули в Чорториї. Але ветеринари заспокоюють, всі інші - здорові
Загрозу мору риби фахівці пов'язують із суттєвим підвищенням температури на території Буковини та настанням періоду цвітіння синьо–зелених водоростей.
Суб’єктів господарювання закликають періодично проводити заміри кисню. Для визначення вмісту кисню у воді необхідно набрати воду в посуд скляний місткістю не менше 0,5 літра. Закривати посуд слід під водою, щоб не було доступу кисню повітря до набраної води.
Набрану воду необхідно доставити в лабораторію ветеринарної медицини в добовий термін, для визначення вмісту кисню в воді.
Консультації можна отримати в районних службах Держпродспоживслужби, а також за телефоном «гарячої лінії» 03722- 7-34-09. При виявленні мору риби просимо всіх звертатися на телефон “гарячої лінії’ за телефоном: 03722- 7-34-09.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами