Юристи, правоохоронці, громадські активісти поінформували городян про можливі небезпеки нелегальної роботи за кордоном.
Акція відбулася у форматі «Лабіринт можливостей» для підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства. Шукаючи роботу, можливості навчання, подорожуючи, мігранти потрапляють в умовні стіни лабіринту. Учасники лабіринту отримали реальні історії вербування і знаходили вихід із невідомих ситуацій та намагалися уникнути потрапляння в торгівлю людьми.
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Щороку, органами влади України ідентифікуються близько 200 громадян, які стали жертвами торгівлі людьми. У Чернівецькій області 21 особа отримала статус постраждалої від торгівлі людьми. За даними міжнародних організацій, ця цифра значно вища, і сягає близько 1 тисячі осіб.
Нагадаємо, дівчат з Чернівців продавали у сексуальне рабство у Євросоюз
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами