В програмі "Суть Речей" заступник міського голови Володимир Середюк та громадська діячка Тетяна Лебухорська говорили про проблеми транспорту в Чернівцях
Людмила Григорчук: Я, як людина, яка користується щоденно громадським транспортом, і не лише в місті, а й приміськими маршрутами, шокована, що плачу більше, а їду в брудному, холодному транспорті.
Тетяна Лебухорська: Тут мало би виникнути в споживачів питання, окей, 5 гривень, через два місяці тоді має бути GPS. Згідно договору, який укладає перевізник, транспорт має бути чистий, навіть за 3 гривні. Це бізнес як для міської ради, так і для перевізників.
Володимир Середюк: Для міської ради не бізнес.
Тетяна Лебухорська: Міська рада вступає в ділові відносини з перевізниками, вона є замовником, клієнтом . Яка відповідальність у перевізника, що брудний автобус, що автобус не виїхав на рейс, якщо водій хамить чи палить? Чи якою повинна бути відповідальність?
Володимир Середюк: Відповідальність має бути, як на мене, грошова, штрафні санкції. Але є законодавство, яке не визначає розмір штрафу. Поліція, якщо фіксує розмову по мобільному телефону, чи якісь інші прецеденти, то вони штрафують. Але не міська рада.
Тетяна Лебухорська: А коли автобус не виїхав на рейс?
Володимир Середюк: Вони повинні повідомити департамент. Департамент має фіксувати такі речі. Вони мають максимально швидко вивести інші автобуси на лінію і швидко, а міська рада в свою чергу має запропонувати економічно обґрунтований тариф перевізникам. Скажемо правду, обидві сторони не виконують в повному обсязі договір. Щодо брудного транспорту, то вони повинні при перезмінці, в обід і ввечері проводити порядок в автобусі.
Читайте ще: GPS-датчики в маршрутки не поставлять при тарифі 3 гривні. Тільки після подорожчання
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами