Про це повідомив журналіст Володимир Тимофійчук на своїй сторінці у Фейсбук.
За його словами, його онкохворій бабусі стало зле від нового препарату, який їй призначили. Жінка втратила свідомість, почалася рвота. До сімейного лікаря, стверджує Володимир Тимофійчук, дотелефонуватися не вдалося, телефон був вимкненим. Тоді рідні звернулися до фельдшера, який працює на швидкій. Але лікарі відмовилися приїхати до його важкохворої бабусі, посилаючись на те, що вони не зможуть їй нічим допомогти.
"«Вона онко хвора. Що ми зараз їй зробимо? Ми приїжджаємо, вона далі відійшла і далі в неї те саме. А ми просто проїхалися», - так на Буковині працівники швидкої допомоги пояснюють своє не бажання їхати до важкохворих, які конають в муках" - написав Володимир Тимофійчук.
У коментарі до відео, яке оприлюднив журналіст, заступник директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, Марія Поліщук запевнила, що потрібен час, щоб повінстю розібратися у цій ситуації. Але, запевняє, сімейний лікар неодноразово приїжджав на виклики до бабусі, була у хворої в ці святкові дні і швидка.
"Сьогодні 4.01.2019 о 12.00 год. сімейний лікар разом з медичною сестрою відвідав пацієнтку вдома у присутності багатьох родичів, для подальшого вирішення питання заміни знеболюючого засобу. Ми розуміємо важкий психологічний стан родичів у зв’язку із хворобою рідної людини. Сімейний лікар, з яким родичі та хвора уклали декларації, неодноразово повідомляв усіх мешканців села та надав свій номер телефону, щоб зверталися за потребою у невідкладній допомозі до нього, тому що швидка виїжджає лише на екстрені випадки" - зазначила медик.
Читати ще: На Буковині лікарі, які чергують по санавіації, гроші отримують через раз.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами