Під час засідання прийняли рішення, що у голови Госпітальної ради повинно бути 2 заступника. Одного з них - Василя Павлюка (фахівець Департаменту охорони здоров’я ОДА), вже обрали. Другого оберуть під час засідання у лютому. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.
Затвердили також графік роботи Госпітальної ради. Вона збиратиметься кожного третього четверга місяця.
Крім того, під час роботи обговорили підготовку до формування проєкту перспективного плану розвитку Чернівецького госпітального округу на 2020 рік.
"Уряд визначив мережу опорних лікарень у Чернівецькій області. Однак саме госпітальна рада має розробити механізм моніторингу функціональних потужностей та об‘єму надання медичної доромоги, які відповідають багатопрофільним лікарням інтенсивного лікування, - наголосила голова Госпітальної ради Наталія Гусак. - За нашими пропозиціями мережа їх може змінюватися за результатами діяльності в межах цього року. Тож украй важливо виробити критерії оцінки роботи опорних медичних закладів, якими керуватимемося у роботі".
Довідково:
Госпітальна рада – дорадчий орган, до завдань якого належать розроблення пропозицій та рекомендацій щодо плану розвитку госпітального округу, реорганізації і перепрофілювання закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги в межах госпітального округу.
До складу Госпітальної ради Чернівецького госпітального округу входять 26 учасників, серед яких – керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, керівники приватних медичних установ та закладів охорони здоров’я різних рівнів надання медичної допомоги, фахівці структурних підрозділів Чернівецької ОДА та ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами