Сільський голова Молодії Лариса Продан ледве не щотижня отримує десятки повісток своїм мешканцям. Разом із колегами вони ходять до односельчан, щоб їх віддати. Каже, часом доводиться приходити по декілька разів.
Лариса Продан, в.о. сільського голови с. Молодії: «Зараз дуже багато людей, ще пов’язано з цим, шо почалися городні роботи, дуже важко знайти людей дома. Якщо знаходиш дома, ну, то зараз трошки такий скрутний час, що люди повинні їхати, десь заробляти, утримувати сім'ї, і багато людей, коли ідеш додому, раз, другий, немає дома. Жінка пише, що за межами області, за межами України».
Та все ж, за весь час проведення АТО з села Молодія на схід вже поїхало десятеро людей. Інші ж, кажуть жителі села, від служби теж не відмовляються.
«Як визивають, то йдуть. А настрій в селі, вроді нормально всьо».
Та у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті таку активність заперечують: за час останньої хвилі мобілізації до навчальних центрів відправили менше половини від потрібної кількості.
Віталій Чурай, військовий комісар Чернівецької області: «Ми продовжуємо заходи мобілізації, але темпи поставки ресурсів на сьогоднішній день нас в ні в коєй мере не задовольняють. Біля 40% завдання, поставлено біля 300 чоловік. … поставки Збройних сил України».
Не менше претензій і до військо-лікарських комісій.
Віталій Чурай, військовий комісар Чернівецької області: «Відсоток придатності в м.Чернівці, наприклад, 12% від загальної чисельності, ті, які прибули число на медичну комісію, які уже були відсіяні за сімейними обставинами, а прибули на медичну комісію».
Найгірша ситуація із мобілізацією у Новодністровську, Чернівцях, а також у Герцаївському, Заставнівському та Путильському районах. Над вирішенням цієї проблеми працює зараз не лише військкомат, але й обласна влада.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами