Вибори завершилися, тепер всіх чекає робота в ОТГ. Про те, з ким партії бачать найкращу співпрацю говорили у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 Сергій Добржанський з БПП «Солідарність», Оксана Пантелеймонова з ВО «Батьківщина» та Віталій Мельничук з ВО «Свобода».
Сергій Добржанський: Мені приємно, що «Батьківщина» отримала такий результат на виборах в ОТГ. Сподіваємося, що матимемо конструктивну роботу з ними, сподіваюся, що в подальшому наші кандидати, які перемогли, і «Батьківщина» знайдуть розумні рішення, щоб спільно працювати далі.
Слухач: Представник БПП оптимістично думає про об’єднання з «Батьківщиною», а з Народним фронтом не будете об’єднуватися
Сергій Добржанський: Щодо об’єднання, то я маю підстави бути таким оптимістичним, знаючи про попередні перемовини, домовленості, що більшість фракцій Кіцманської ОТГ готові працювати на об’єднану громаду, для покращення стану всієї ОТГ. Тому такі оптимістичні прогнози. Не обов’язково це буде Народний фронт, можуть бути і інші партії.
Людмила Григорчук: А з Народним Фронтом ні?
Сергій Добржанський: Там менше перемовин з Народним фронтом, перемовини йдуть з іншими політичними силами
Людмила Григорчук: Чому? Шукаєте ті сили, де більше депутатів пройшли до рад?
Сергій Добржанський: Ні, ми відкриті для всіх. Тут питання в іншому. ОТГ, вони найменш політизовані в плані політичної діяльності і боротьби. Тут люди голосували за господарників, за людей, яких вони знали, це не є політичною грою, на відміну від того, коли йдуть вибори мінімум до обласної або до Верховної Ради. Більшість людей, які проходять у раду, вони так само тверезо мислять, приймають рішення по голосуванню. Якщо неправильні речі якісь будуть, не будуть голосувати, а якщо конкретно хороші речі для громади, то вони об’єднаються, які б це сили політичні не були.
Оксана Пантелеймонова: Я дозволю собі репліку щодо слів пана Сергія, уточню, що «Батьківщина» готова вступати в будь-які коаліції, але лише з тими людьми, які стоятимуть на тих самих позиціях, що і ми. Це розвиток, підтримка громад всіляка. Але цікавий момент, що дві великі партії з коаліційної фракції на місцевому рівні не можуть домовитися. Це цікавий факт. Що два нардепи з однієї фракції не можуть домовитися на місці, це негативно впливає на розвиток громади. Це я про Народний фронт і партію Солідарності. Чому на верху є домовленість, а на місці вони не можуть цього зробити? Це кумедно.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами