Про симптоми, першу допомогу та профілактику серцево-судинних захворювань розповідали представники буковинського державного медичного університету чернівчанам. Лекції – безкоштовні і, кажуть спеціалісти, покликані не лише донести інформацію до пересічних городян, але й врятувати чиєсь життя.
Вчасно зрозуміти, що родич чи знайомий хворий та привести його до лікаря – це вже 50% впевненості, що людина виздоровіє. Але для цього, кажуть медики, треба вміти розпізнавати симптоми. Тому фахівці з буковинського медичного університету взялися проводити безкоштовні лекції для чернівчан.
Павло Іванчук доцент кафедри БДМУ: «Людям потрібно дати базові знання про захворювання, щоб вони могли знайти певну симптоматику, направити їх до лікаря»
Адже, запевняють, неправильна інформація, зазвичай, з Інтернету, може ще більше зашкодити.
Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики БДМУ: «З Інтернету можна почерпнути цінної, корисної інформації, але її треба ще відібрати, тому не завжди все можна застосовувати, що прочитав»
Слухачів на лекції «Про біль у серці» хоч і небагато, але всі вони впевнені, інформація, яку вони тут почули, обов’язково знадобиться.
«Турбуватися про своє здоров’я ніколи не пізно. Захворювання кровообігу займають одне з чільних місць по поширеності. Тому вона одна з найактуальніших тем в медицині»
«Зараз дуже багато людей це турбує, тому ми прийшли сюди, щоб в майбутньому собі допомогти»
Окрім серцевих захворювань, медики також розповідають і про інші недуги, про цукровий діабет, гіпертонію чи інсульт. Кажуть, готові ділитися з людьми своїми знаннями і надалі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами