Відбулась презентація міжнародного проекту «Буковина як контактна зона».
Проект презентували Надія Бурейко, к.політ.н., заступник голови ГО «Квадрівіум» (координатор проекту); Сергій Бостан, к.політ.н., асистент кафедри міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (дослідник проекту); Сергій Гакман, к.і.н., заступник директора – начальник науково-дослідного відділу Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (дослідник проекту).
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії Олександр Баньков зазначив: «У співробітництві України і Румунії є багато, що відкривати, що досліджувати, і такі проекти дають уявлення, як живуть люди, які соціальні процеси відбуваються по обидві сторони кордону».
Нагадаємо, вже завтра Клімкін проведе у Чернівцях зустріч з главою МЗС Румунії
Проект «Буковина як контактна зона» - міжнародний дисциплінарний дослідницький проект, що спільно реалізується громадською організацією «Квадрівіум», Чернівці, Україна, Центром європейських студій Ясського університету ім. А.Й. Кузи, Румунія та Центром управління та культури Європи Університету Санкт-Галенна (Швейцарія) та за підтримки Державного секретаріату освіти, досліджень та інновацій SERI (Швейцарія).
Проект «Буковина як контактна зона» ставить на меті визначити, яким чином переплітаються та взаємодіють культурні, історичні елементи та ідентичності, представлені на Буковині – в українсько-румунському прикордонному регіоні та дослідіти різноманіття культурних нашарувань, які присутні в буковинському краї, та їхній вплив.
Дослідження ґрунтується на соціологічному опитуванні, що стосується аспектів самоідентифікації, історичної пам’яті та сприйняття образу «іншого» серед румунської спільноти у північній частині Буковини та української спільноти у південній її частині. Опитування проводиться із використанням однакової методології та охоплює всю територію Буковини по обидва боки кордону – в Україні та Румунії. Дослідження носить міждисциплінарний характер і враховує історичні, політичні, економічні, культурні та лінгвістичні аспекти.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами