9 грудня до поліції звернувся 63-річний житель Новодністровська, який повідомив, що став жертвою шахрайства. Чоловіку зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Під час спілкування псевдобанкір увійшов у довіру до чоловіка та дізнався коди-підтвердження, які надходили буковинцю в смс-повідомленнях. Внаслідок чого з банківського рахунку потерпілого зникло понад 50 тисяч гривень.
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
За аналогічною шахрайською схемою цього ж дня аферисти ошукали 57-річну жительку Вижницького району. Жінка також повірила незнайомцю та продиктувала код з смс-повідомлення. В результаті чого з її карткового рахунку було перераховано 5000 гривень на невідомий рахунок.
10 грудня з повідомленням про шахрайство до правоохоронців звернулася 19-річна жителька Чернівців. Заявниця розповіла правоохоронцям, що хотіла придбати одяг на одній Інтернет-платформі. Під час оформлення замовлення чернівчанка перейшла за фішинговим посиланням та ввела реквізити своєї банківської картки. В результаті чого з її рахунку зникло 3300 гривень.
Ще однією жертвою онлайн-шахрайства стала 32-річна жителька села Ржавинців. Жінка отримала повідомлення від знайомої з проханням про позику коштів. Буковинка не перевірила достовірність інформації та перерахувала на невідомий рахунок 2500 гривень.
Медіа агентство АСС є в Instagram
За всіма фактами шахрайств співробітники поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.
Читайте також: Друг просить в борг, фішинг, заміна SIM-карти: у поліції розповіли про найпоширеніші схеми шахрайствЯкщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами