Призначення приватних компаній управителями багатоквартирних будинків у центрі Чернівців деякі городяни назвали "захопленням громадської власності". І зареєстрували електронну петицію, де вимагають не передавати будинки на обслуговування приватних фірм, а залишити і надалі цю роботу ЖРЕПам
"Вважаємо, що компанія "Єврокомунбуд" не може рахуватися такою, що виграла тендер на обслуговування багатоквартирних будинків житлового фонду міста на законних підставах", - йдеться у електронній петиції.
Чернівчанин Володимир Штефюк припускає, що приватні компанії пройшли конкурсний відбір на управління багатоквартирними будинками у центрі Чернівців не у законний спосіб. Чоловік каже: ці фірми не мають достатньої технічної бази, створені декілька місяців тому. Городяни побоюються, що із початком обслуговування квартир у цих спорудах приватні компанії можуть самовільно встановлювати і підіймати ціни за свої послуги. Також у їхнє користування переходять і усі нежитлові приміщення в історичній частині міста. Йдеться, насамперед, про ліквідацію 9 ЖРЕПу, який обслуговує будинки по вулицях О. Кобилянської, Української, Шевченка.
Читайте також: Комунальників оштрафували за неприбране від сміття місто.
Заступник міського голови Володимир Середюк, натомість запевняє, що конкурсний відбір компаній-управителів багатоквартирних будинків пройшов у законний спосіб:
"Згідно із законодавством, якщо городяни самі не визначились з формою управління та не створили ОСББ, це мають зробити органи місцевого самоврядування. Група з проведення конкурсу на управителя багатоквартирних будинків. складалась із 15 різних людей, зокрема, там були і представники приватних та комунальних підприємств , які надають послуги по обслуговуванню житлового фонду, голови усіх фракцій міської ради. Як голова конкурсної комісії, не лобіював інтереси жодної компанії. Оцінювання на конкурсі проходило за 5 критеріями, подана документація була у закритих конвертах.
З переможцями вже підписано договір, він вступає в дію з 1 вересня, якщо співвласники будинків не задоволені, вони можуть скликати загальні збори, у разі прийняття позитивного рішення, яке приймуть більше 50 відсотків присутніх на зборах ,вони повідомляють управителя за 2 місяці про розірвання договору. Наразі договір з новими управителями підписаний на рік. Якщо мешканці не згідні, його можна розірвати", - сказав В. Середюк.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
Дуже шкурняком смердить...