Депутати звинуватили двох активістів - Юрія Воронку та Тетяну Шепелько, які прийшли із спортсменами, у маніпуляціях на питанні. Адже вже заплановані кошти на скейт-парки у Чернівцях.
Активісти натомість наполягали розглянути питання створення скейт-парку саме у парку Шевченка, там, де хочуть облаштувати Парк науки, а скейтбордисти просили, щоб це питання взагалі зрушило з місця, бо вже три роки для них не можуть знайти місця у Чернівцях.
Читати ще: Чернівчани - за скейтпарки. Акція під стінами Ратуші
- Боротьба точиться загалом проти комерціалізації наших парків. Скейт-парк передається на баланс парку, який є комунальним, ми знайшли меценатів. Місто на нього не витрачатиме жодних коштів, і ця територія буде доступною для усіх, - сказав активіст Юрій Воронка.
Керівник ДЖКГ Володимир Бешлей повідомив, що на бюджетній комісії вже вирішили виділити 650 тисяч гривень з міського бюджету на облаштування скейт-парків на різних територіях у Чернівцях. Тож, тепер потрібно знайти місця та розробити документацію, аби влітку скейтбордисти вже могли тренуватись.
Після цього активісти все ж вимагали голосувати за скейт-парк у Центральному парку Чернівців. Депутати у свою чергу, не підтримали жодну із пропозицій - зокрема, зняти питання про скейт-парк на довивчення, зняти із розгляду обидва проекти - про Парк Науки та скейт-парк.
Нагадаємо: Парк науки чи скейтпарк: який громадський простір облаштують в Чернівцях?
Зрештою, питання про облаштування скейт-парків автоматично перейшло на чергову сесію 25 квітня.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами