Сьогодні, 23-го жовтня, у Чернівцях за адресою: вул. О. Кобилянської, 51, у Літературному целанівському центрі, о 19:00 розпочнеться показ "короткометражок" про права людини.
У рамках Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно DocuDaysUa 2017.
Показ фільмів триватиме до 22:00.
Програму читайте ниже:
Праньяні – маленьке село у центральній Сербії. Місцеві їздять на заробітки або живуть із господарства. Багато з них вважають себе четниками –сербськими патріотами. Поки все нормально. Але кожного травня відбувається Ракіяда – змагання, хто більше вип’є, балансуватиме на дерев’яних жердинах і приготує найкращу сливову ракію. Канва змагання дозволяє дослідити сербську душу з нової перспективи, при цьому не втрачаючи з поля зору типовий балканський гумор.
Режисер: Нікола Іліч
Продюсер: Лорін Мерц
Оператор: Бранд Ферро, Нікола Іліч
Режисер монтажу: Рольф Геллат
Звукорежисер: Іван Антік
З часів краху комуністичного режиму в 1989 році населення Болгарії скорочується найшвидше у світі. Низький рівень народжуваності, високий рівень смертності і дві великі хвилі еміграції стерли з мапи Болгарії цілі села, тоді як інші населені пункти перебувають на межі вимирання. Фільм досліджує життя в одному із таких сіл, яке переслідують обіцянки і комунізму, і капіталізму.
Режисер: Кей Ганнаган
Продюсер: Тайлер Гьорлі
Оператор: Кей Ганнаган
Режисер монтажу: Кей Ганнаган
Звукорежисер: Тайлер Гьорлі
Два чоловіки – літній фермер та його глухонімий син – живуть у глушині, ізольовані від цивілізації. Хоча вони мешкають під одним дахом, мають спільні проблеми та жалі, проте залишаються дуже далеко один від одного. Їхні спроби поговорити перетворюються на непорозуміння, якщо не на конфлікти. Батько думає, що син ненормальний та інфантильний. Син вважає, що батько нечутливий і грубий. Чи зможуть ці два чоловіки знайти спосіб зрозуміти один одного?
Режисер: Лінас Мікута
Продюсер: Юрґа Ґлускінієне
Оператор: Крістіна Серейкайте
Режисер монтажу: Лінас Мікута, Крістіна Серейкайте
Звукорежисер: Сауліус Урбанавічюс
Кілька випадків трудової експлуатації робітників-мігрантів із країн Східної Європи широко відомі громадськості. У цьому фільмі зображено життя трьох заробітчан. Це будівельник з Болгарії, який живе на вулицях Франкфурта, збираючи пляшки задля грошей на прожиття. Це жінка з Румунії, яка живе в кімнаті готелю разом із доньками. Щодня вона йде на пошуки роботи. І пенсіонер із Болгарії – водій вантажівки, який живе на трасі протягом чотирьох місяців, щоб підтримувати сім’ю вдома. Їхнє повсякдення позначене похмурою монотонністю та відірваністю від суспільства, але вони все одно не облишили надій на краще життя.
Режисер: Ганна Фішер
Продюсер: Юліане Вальтер
Оператор: Беньямін Мандербах
Режисер монтажу: Франк Карстен Вальтер
Звукорежисер: Клаудіо Демель
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами