Зі зміною адміністративно-територіального устрою країни багато функцій перейде від райдержадміністрацій до об'єднаних територіальних громад.
"Ми маємо зберегти кращі традиції і всі напрацювання, які спортивне товариство "Колос" запровадило на селі. Адже більше ніхто не розвиває фізкультуру у сільській місцевості, - зазначив голова Всеукраїнського спортовариства Колос Олександр Мендусь. - На жаль, спорт не став пріоритетним вектором у державі, та це не означає, що нам непотрібна освіта і просвіта про здорове життя".
Такі наради планують проводити в інших регіонах, щоб кожна ОТГ розуміла як в умовах реформи далі рухатись.
"У вас у всіх хороші наміри, ми зі свого боку завжди підтримуємо спорт на селі. Але щоб це було результативності - слід підняти зарплати тренерам. І такі зміни уже закладені у новому бюджеті, - сказав керівник обласного управління спорту Богдан Вітовський.
Читати: В ОТГ на Буковині починають готуватися до виборів
На зустрічі були присутні керівники ОТГ та представники місцевих товариств "Колос".
"Є досвід, коли після децентралізації, європейські країни втрачали кращі доробки спортивної сфери, - каже голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк. - Така нарада має дати результат: аби не аптеки і гаджети були в моді, а спортмайданчики та гуртки".
Висновки та резолюції планують передати у владні кабінети, аби їх взяли до уваги під час прийняття рішень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами