Члени комісії, які засідали в онлайн режимі, розглянули п’ять кандидатур на цю посаду. Усі претенденти подали на розгляд комісії відповідні документи, деякі й програми бачення розвитку центру. Про це пише ІА АСС з посиланням на відео трансляцію засідання.
Станом на 29 березня до конкурсної комісії надійшли документи від 5 претендентів. Зокрема, Володимира Ємчука, Івана Петрусяка, Івана Бутняка, Ігоря Гуляги та Василя Забродського.
Відповідно до закону України, керівником закладу культури, який перебуває у комунальній власності, може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіє державною мовою та здатна своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Відтак, члени комісії почергово розглянули усі необхідні документи,ознайомилися з біографіями кандидатів, їхньою трудовою діяльністю, зачитали рекомендаційні та мотиваційні листи. В останніх, деякі претенденти презентували своє бачення розвитку культурно-мистецького центру.
Усім необхідним критеріям відповідали документи Володимира Ємчука, який працював в.о. завідувача відділу охорони пам’яток історії та культури Чернівецького обласного центру з питань культурної спадщини, Івана Петрусяка, який обіймав різні посади в учбово-методичному центрі «Культура Буковини» та Івана Бутняка - актора та головного режисера Чернівецького обласного театру ляльок, засновника та керівника приватного театру анімації. Ці троє претендентів за рішенням членів комісії пройшли у другий тур конкурсу.
Кандидатуру Ігоря Гуляги конкурсна комісія відхилила через відсутність у нього стажу роботи у сфері культури. Ігор Гуляга в автобіографії написав, що впродовж трудової діяльності займав різноманітні посади. Серед яких – менеджер, диспетчер, спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької ОДА, відділу Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Окрім цього в автобіографії чоловік вказав, що займався активною громадською діяльністю у сфері культури: співпрацював із різноманітними громадськими організаціями, видавництвами, культурними об’єднаннями тощо.
Наші новини є у Facebook
Юристка комісії зазначила, що закон чітко говорить, що керівником закладу культури, який належить до комунальної власності, може бути особа, стаж роботи якої у сфері культури, не менше 3 років, а Ігор Гуляга подав інформацію про свою професійну діяльність і окремо виділив, що займався активною громадською роботою. Тобто сам вказав, що це була громадська, а не трудова діяльність.
У свою чергу, член комісії Владислав Севрюков сказав, що не допустивши кандидата до 2 туру, комісія не дізнається його плану розвитку центру. А членкиня комісії Юлія Сафтенко зауважила, що тут всі мають бути у рівних можливостях, а відповідно до закону стажу у Ігоря Гуляги немає.
Читайте також: Кіномистецький центр Миколайчука оголосив конкурс хендмейд виробів
Через сумніви членів комісії в рекомендаційних листах в пакеті документів претендента Василя Забродського, його кандидатуру на прохід у другий тур також не підтримали.
Відтак до наступного етапу конкурсу з обрання керівника культурно-мистецького центру ім. Івана Миколайчука, який відбудеться 2 квітня, за рішенням комісії пройшли Володимир Ємчук, Іван Петрусяк, Іван Бутняк. У цьому турі кандидати під час співбесіди представлять свої пропозиції щодо розвитку центру на найближчі роки.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами