Медпрацівники проводять зустрічі з вимушеними переселенцями у Чернівцях та загалом по всій Україні. Майже 50 медичних працівників дають публічні лекції, аби сформувати в українців свідоме ставлення до вакцинації та стану свого здоров’я – зокрема, в умовах активного поширення інфекційних захворювань. Ініціатива триває впродовж літа в 5 областях України – Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій, пише Медіа агентство АСС.
З початку проєкту медики проконсультували понад 4700 українців. Зокрема, на Буковині таких зустрічей провели уже 80. Медпрацівникам вдалося проконсультувати понад 920 вимушених переселенців, які обрали для себе новим місцем проживання Чернівецьку область, розповідає координаторка проєкту у регіоні Оксана Знак.
Традиційно найбільше люди цікавляться тим, як отримати щеплення від дифтерії та правця, COVID-19, гепатиту B та поліомієліту. Окрім цього, медики дають поради мамам з питань грудного вигодовування та координують щодо отримання грошової допомоги за програмою «Спільно», яку надає ЮНІСЕФ.
«Мобілізатори проєкту закликають людей надолужити свої недоотримані планові щеплення відповідно до Національного Календаря. Звісно, насамперед особливої уваги заслуговують діти, які через вимушену зміну місця помешкання не отримали планових щеплень за віком. Завдяки такому проєкту ми можемо не тільки розвінчати міфи про імунізацію, а й практично спростити доступ внутрішньо переміщених осіб до базових медичних послуг, проконсультувати щодо найближчих медичних закладів або ж допомогти налагодити контакт з новим сімейним лікарем. І це дуже цінно», – розповідає координаторка проєкту.
Долучитися до проєкту виявили бажання більше 200 медичних працівників із усієї України. Кандидатів обирали за результатами конкурсу. Серед них професори університетів, сімейні лікарі та інтерни. Багато з медпрацівників, хто приєднався до проєкту, самі стали переселенцями, тож мають змогу проводити такі ініціативи з особистим розумінням усього контексту.
Медіа агентство АСС є в Instagram
Проєкт реалізують ЮНІСЕФ разом із Українським католицьким університетом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами
Про що думали ті, хто приймали ці столи у навчальні заклади ? Напевно і то повністю незрячі люди.
І стільці догори НІЖКАМИ розміщено дуже небезпечно на фото (з цієї ж причини).
Певно про все це розмовляють жінки на фото.