На своїй сторінці у Фейсбук Артем Жук повідомив, що книгарня "Українська Книга" зачиняється назавжди. Вивозять речі, картини і навіть демонтовують вітраж.
Активіст нагадав, за часів Радянського Союзу на цьому місці функціонував книжковий магазин «Дружба», де продавали видання дружніх республік.
"Приміщення передали ГО "Інститут розвитку міста Чернівці" під облаштування культурно-мистецького центру, на 5 років, 150 квадратних, за мінімальну ціну. Оренда за умов збереження профілю діяльності - книжковий магазин. У жовтні 2010 оренду продовжують на 10 років, до 15.12.2020 року. Того ж року міністерство культури надає дозвіл на реконструкцію гвинтових сходів з новим виходом у величезний двір. Але зараз приміщення передали новому правонаступнику і новому співзасновнику ГО, подейкують одному з депутатів Чернівецької міської ради - під ресторан з пивом. Сумніваюсь, що новий орендар збереже відоме «Літературне Кафе, книжковий, сувенірний і турбюро" - пише Артем Жук.
Журналісти Інформаційного агентства АСС звернулися за поясненнями до Олега Хавича, який був керівником ГО "Інститут розвитку міста Чернівці". Він повідомив, що віднедавна вже не є головою цієї громадської організації, тому рішення про закриття книгарні приймав не він.
"Змінилося керівництво ГО "Інститут розвитку міста Чернівці", орендаря приміщення. Оскільки книгарня і клуб ЛітКафе були збитковими, і утримувати їх своїм коштом міг тільки такий фанат, як я, нові керівники будуть шукати новий формат діяльності Культурно-мистецького центру "Українська книга". Я хочу подякувати людям, без яких відкриття і діяльність цього центру були б неможливі: покійний секретар міськради Ігор Васійчук, тодішній міський голова Микола Федорук і його заступники Микола Попадюк і Іван Бойко" - розповів Олег Хавич.
Хто наразі новий керівник ГО "Інститут розвитку міста Чернівці" Олег Хавич не повідомив, у реєстрі громадської організації керівником вказаний Серафінчан Руслан Миколайович.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами