«Ми приїхали до Чернівців спеціально для того, аби познайомитися з журналістами та редакторами регіону, розповісти про проекти УКМЦ, які можуть бути їм корисними та запитати про те, чого бракує медійникам», - зазначили організатори зустрічі.
Працює кризовий центр в столичному українському домі, створили його ще після Революції гідності.
Зараз, зокрема , в медіа-центрі ознайомлюють пресу із судовою реформою, загалом детально ознайомлюють журналістів з усіма змінами і реформами, які відбуваються в нашій країні.
Також вони пропонують чимало проектів для студентів-журналістів. Стажування за кордоном.
Чернівецьким журналістам презентували діяльність Українського кризового медіа-центру в різних напрямках: робота з регіональними медіа, реформи, культура, взаємодія суспільства та держави.
Вам буде цікаво: Суть Речей: В Україні реформи роблять від «не хочу». Тому й затягуються в часі
Наприклад, мистецький напрямок УКМЦ працює зараз над тим, щоб познайомити всі регіони з сучасним українським мистецтвом. Останні два роки плідно працюють із Донецькою та Луганською областями.
Український кризовий центр почав досліджувати і чернівецьку культуру.
Довідково: Український кризовий медіа центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків з громадськістю. Завдання УКМЦ — надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті.
Прес-центр УКМЦ – майданчик, який у рамках своєї статутної діяльності, надає можливість громадським активістам, експертам, політикам та представникам влади надати суспільству інформацію про події та процеси, які відбуваються в Україні та довкола неї.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами