Про це у програмі Суть Речей на Радіо 10 розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, пише ІА АСС.
Так, у даних, які оприлюднює облдержадміністрація, зазначено, що у листопаді 2020 року на Буковині було більше 16 тисяч активних хворих на COVID-19, у грудні ця цифра становила майже 13 тисяч, у січні 2021 року – більше 8 тисяч і лютий 2021 року – маємо майже 6 тисяч активних хворих на COVID-19 у Чернівецькій області.
«Мушу тут щиро зізнатися, що у листопаді ми справді почали активно дивитися за показниками активних хворих. Тому що система працювала так, що наш Лабораторний центр разом з нашими лікарями первинки працював досить активно, щоб відбирати якомога більше зразків і багато тестувати. А ще вони працюють над таким показником ефективності, щоб кожен результат був уже на наступну добу. Щоб добу в добу був результат по кожному нашому зразку.
Новини ІА АСС є у Viber
Це дуже кропітка робота - внесення даних. І десь у жовтні-листопаді був зменшений обсяг роботи щодо введення даних буковинців, які одужали. Тому що ці показники рахуються на основі подачі лікарями первинки інформації про те, що пацієнти видужали. Потім ця людина вноситься у базу як така, що одужала і таким чином ми отримуємо кількість активних хворих. І коли ми це вже побачили, з листопада активно почали вводити у систему буковинців, які «висіли» у нас з червня, липня, серпня. Зрозуміло, що ці люди давно вже одужали. Тому цей показник почав чітко знижуватися.
Читайте також: Для зберігання вакцин від COVID-19 на Буковині використовуватимуть холодильники ПЛР-лабораторій
Зараз ми маємо більш реальну картину, тобто ми дійшли до тієї ситуації, коли по факту одужують і в систему вносяться люди, які отримали результат не пізніше, як місяць назад», - пояснила Наталія Гусак.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами