З початку березня в області та місті заборонені масові зібрання, робота непродовольчих магазинів та ринків, торгових центрів, відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та початкової школи), фітнес-центрів, закладів культури тощо.
Чи не щодня мобільні групи перевіряють дотримання обмежено «червоної» зони. В основному, підприємці дотримуються усіх вимог, але є і злісні порушники.
Отримуйте новини в Telegram
Як розповів у передачі Суть речей на Радіо 10 Віталій Пономаренко, заступник начальника управління патрульної поліції у Чернівецькій області, старший лейтенант поліції, найбільшою проблемою є те, що у закладах громадського харчування чи розважальних закладах власники закриваються всередині і не пускають мобільні групи.
«Найскладніше те, що підприємці закриваються всередині і не пускають мобільні групи всередину для документування або припинення роботи цих закладів. Тому управлінню Патрульної поліції разом із Держпродспоживслужбою потрібно йти на певні хитрощі, щоб потрапити всередину.
Не обов’язково власники не допускають нас всередину, деколи роботу блокують і адміністратори», - каже Віталій Пономаренко.
Дізнавайтесь інші новини Буковини.
«Зараз з’явилася нова «мода» у Чернівцях: у закладах заклеюють вікна товстою сітловідбивальною плівкою, щоб не було видно, чи працює заклад. Але музика, яка лунає всередині, є відчутною не тільки нам, а й сусідам, які телефонують на спецлінію «102» і допомагають нам у цьому плані.
Ми потрапляємо всередину, намагаємось говорити з власниками, з адміністраторами, щоб вони припинили роботу. Але не завжди нас чують. Покарання за повторення порушення в нас нема, тому вирішили діяти жорсткіше і виставляти блок-пости біля тих закладів, які порушують карантинні вимоги.
На жаль, не всі власники є свідомими громадянами і не всі розуміють, що їхня діяльність підриває епідеміологічну ситуацію у нашій області», - розповів поліцейський.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами