Згідно оновлених даних МОЗ Чернівецька область станом на 12 грудня перебуває у «жовтій» зоні карантину. На території нашої області продовжують знижуватися показники захворюваності.
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на дані МОЗ.
Так, до жовтої зони, окрім столиці, входять: Дніпропетровська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області.
До помаранчевої зони - Донецька та Закарпатська області.
Червона зона включає Вінницьку, Волинську, Житомирську, Запорізьку, Київську, Миколаївську, Сумську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області.
Рівень захворюваності на COVID-19 при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення станом на 11 грудня по країні становив 360 на 100 тис. населення.
Отримуйте новини в Telegram
У Києві рівень захворюваності - 553 на 100 тис. населення. Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Волинській області - 608 на 100 тис населення, у Полтавській області - 599. Натомість у Чернівецькій області цей показник становить 222.
Станом на 11 грудня рівень госпіталізацій по країні становив 41,7 при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення. Цей показник перевищений тільки в одній області - Закарпатській, де він становив 60,4. У Чернівецькій області цей показник становить 45,7.
В жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок із киснем, відведених для лікування хворих на COVID-19. Так, по країні цей показник становить 34,9% при визначеному граничному рівні 65%. У столиці показник завантаженості ліжок із киснем - 30,3%. На Буковині - 28,2%.
Читайте також: Їхав без вакцинації: на Буковині засудили пасажира автобуса
Нагадаємо, з 6 грудня в Україні посилено карантинні обмеження в жовтій зоні епідемічної небезпеки. Зокрема, бізнес, який працює в жовтій зоні, має перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест у відвідувачів.
Також громадяни, які не отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або не мають негативного тесту чи сертифіката про одужання, у жовтому рівні епідемічної небезпеки не зможуть: брати участь у проведенні масових заходів (це стосується культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних та інших заходів); відвідувати кінотеатри та інші заклади культури, спортивні зали, фітнес-центри, басейни; скористатися послугами суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування, для них будуть закриті бари, ресторани, кафе та інші заклади.
Водночас робота банків, автозаправних станцій, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів у жовтому та червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил – носіння маски та дотримання фізичної дистанції 1,5 м.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами