Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян заявив журналістам, що причина затримки будівництва на пунктах пропуску "Красноїльськ" та "Дяківці" - завищена вартість робіт підрядником, яка не влаштовує європейців.
Пункти пропуску мали були добудовані улітку цього року. Втім, у червні голова Чернівецької обласної адміністрації звернувся за сприянням у зварешенні будівництва ПП«Красноїльськ» та «Дяківці» до Президента та Прем`єр-міністра України.
Замовником робіт є Державна фіскальна служба України. Генпідрядником - ТОВ «Холдингова компанія «Енергомонтажвентиляція»
Попри затримки із будівництвом, європейці дали ще шанс та продовжили на певний час реконструкцію ПП "Красноїльськ" та "Дяківці". Але хочуть побачити розрахунки підрядника.
Читати ще: Щоб розвивати бізнес, нам вкрай необхідний аеропорт, - І.Мунтян
Сьогодні Іван Мунтян заявив, що підрядник завищує вартість робіт: "Кошти були отримані ще у 2014 році при минулому уряді, на превеликий жаль, вартість робіт завищена утричі. Європейці та керівник проекту не приймають такі роботи. Вони здивовані, що долар та євро виросли, чому ви не можете вписатись у вартість. Інші види матеріалів, якщо взяти в доларах, знизилась ціна. Чому підрядник показує такі цифри, це вже питання до них. Я впевнений, що там багато цифр прописано із повітря і вони показали ціни на матеріали значно вищі, ніж у Європі. Нас проінформували, що Євросоюз продовжив проект на ще якийсь темрін. Наше завдання - контролювати, щоб ми не ставили під загрозу наступний транш. Там іде мова за 4 мільйони, ще мільйон сімсот мають поступити, коли ми дамо достовірні рахунки про виконання робіт. Тоді отримаємо ще мільйон двісті. Потім буде наступні проекти на під’їзні шляхи до кордону", - сказав голова обласної ради.
Вам буде цікаво: Гройсман повідомив, якою буде мінімальна зарплатня у наступному році
Грантову угоду для реалізації проекту транскордонного співробітництва «Облаштування міжнародних автомобільних пунктів пропуску «Красноїльськ», «Дяківці» підписали ще в грудні 2013 року було. Це будівництво включене до проектів (LargeScaleProjects) для фінансування коштами Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» ENPI/CBC2007-2013. Загальний бюджет проекту становить 3,5 млн. євро.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами