Міське комунальне підприємство «Чернівціміськліфт» створено 2005 року, пише Медіа агентство АСС. Воно обслуговує у Чернівцях 639 ліфтів. 555 одиниць – це житловий фонд, 55 – у медичних закладах, 29 – інші установи.
Наші новини є у Facebook
«Наша робота полягає у тому, аби ліфти у місті працювали безперебійно та безпечно. На жаль, тариф на технічне обслуговування і ремонт, який становить 1523 гривень, не переглядали із з 2008 року. Варто пояснити, що мешканці платять не за користуванням ліфтом, а за їхню підтримку у робочому та безпечному стані», - зазначив Олександр Ставчанський, директор КП «Чернівціміськліфт».
Зараз кількість ліфтів, у яких закінчився граничний термін експлуатації (25 років), становить 420 одиниць. У вкрай незадовільному стані перебувають і 5 автомобілів підприємства. Аби не витрачати на постійні ремонти, у наступному році планують взяти у лізинг нове авто.
За системою співфінансування 80% коштів на ремонт іде з місцевого бюджету, 20% - від мешканців.
«За останній рік аварій з ліфтами не було, але траплялись випадки, коли ми звільняли людей, як кабіна застрягала. Наші фахівці щомісяця обстежують агрегати та компоненти ліфта. Якщо канати не відповідають нормам – ми зупиняємо ліфт. Адже все має бути в нормі, ми за цим пильнуємо, бо найперше - це безпека городян. Та у випадку аварійної ситуації – на кабінах спрацьовує захисний уловлювальний механізм», - додав Олександр Ставчанський.
Заробітна плата електромеханіків з ліфтів становить від 8 до 12 тисяч гривень, залежить від розряду.
У перспективі – на КП планують запровадити нову послугу: монтаж-демонтаж. Це дозволить конкурувати з іншими компаніями і отримувати замовлення від забудовників.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами