Спелеоклуб «Троглодит» представив свої роботи у Краєзнавчому музеї Чернівців.
Учасники організації досліджують різні цікаві пам’ятки, зокрема, печери, як на території України, так і поза її межами.
Печера "Попелюшка" була центром виставки «Підземна Буковина». Організатори представили схеми та карти печери. Фотографи-археологи кажуть, аби зробити такі світлини, треба бути у гарній фізичній формі. Адже при собі завжди мають тяжке знаряддя праці.
Микола Білоконь, заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА запевнив, що буде сприяти розвитку археологічного клубу і закликав молодь долучатися до такої цікавої справи.
Виставка «Підземна Буковина», триматиме два тижні у Чернівецькому краєзнавчому музеї. Там представлені не лише фотографії, але й спелеологічний інвентар і спорядження, атрибутика, наукові та науково-популярні видання.
Організатори кажуть, виставка приурочена до 40-річчя спелеоклубу «Троглодит» і 40-річчя відкриття печери «Попелюшка».
Довідка: Гіпсова печера, яка знаходиться на території України і Молдавії, Попелюшка — має близько 90 кілометрів відкритих ходів і галерей, які складаються з декількох рівнів, вона не може вважатися цілком обстеженою навіть до сьогодні. Третє місце серед гіпсових печер вона займає за площею в Україні і восьме місце серед найбільших печер у світі. Основна її частина знаходиться в Україні.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами