У Чернівцях вшанували пам'ять загиблих журналістів, зокрема, Георгія Гонгадзе.
Нагадаємо, журналіст, засновник інтернет-видання «Українська правда» Георгій Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. В цей день традиційно у всіх містах України журналісти вшановують пам’ять своїх загиблих колег.
Тетяна Смолдирєва, голова Чернівецької обласної організації спілки журналістів: «Сьогоднішній захід має на меті дві ідеї. Перша: це відповідальність влади. Влада має відповідати за злочини проти журналіста, хто б його не зробив. І друга ідея: це солідарність журналістів»
Віра Китайгородська, журналіст: «Журналісти мусять бути солідарні, хоч є нашарування різних впливів, зокрема комерційних, але той, хто має пам’ять, душу і інтелект, не повинен вестися на такі речі». Війну проти нас в інформаційному просторі затіяли більше ніж 300 років і вона з кожним днем стає все більш агресивнішою і витонченішою, тому нас треба бути всім разом»
Вам буде цікаво: Чернівці в питанні пригнічення свободи слова – в лідерах. До Дня журналіста!!!
Студенти, майбутні журналісти, провели біля пам'ятника Тараса Шевченка своєрідний флешмоб. Вони показали, наскільки професія журналіста небезпечна, але важлива і необхідна. Кожен презентував своїм зовнішнім виглядом певний вислів про журналістику, щоб всі чернівчани зрозуміли, що за правду варто втратити життя, але чи потрібні такі жертви суспільству.
Читати ще: У Чернівцях з'явилася вулиця Георгія Гонгадзе
Ілона Захарук, учасниця флешмобу: мовчки можна набагато більше донести, ніж говорячи. Часто наше слово утискають, але ми хочемо доказати, що наша професія нелегка, але важлива
Таїсія Тимчук, учасниця флешмобу: Влучне слово - влучний постріл. Якщо я скажу щось таке, що зачепить людину, до неї дійде, я не знаю, чи я довго проживу. Моє слово – це моя зброя, але її можуть використати проти мене
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами