Досі на будь-які перевірки був накладений мораторій.
На брифінгу представники «Чернівціводоканалу» розповіли, що більшість підприємців, які продають воду чернівчанам, купують її у водоканалу.
- Упродовж 2017 року 12 млн. 600 тис. метрів кубічних води ми продали підприємцям, які беруть воду на автомобільному транспорті. Куди її везуть – проконтролювати не можемо. Як і відмовити у продажу. Заздалегідь укладаємо договір і, відповідно, продаємо по 9 грн. за метр кубічний, - розповів Анатолій Чабан, директор КП «Чернівціводоканал». – Підприємці набирають воду на водозаборі Рогізна і Магала. Можу сказати точно: наша вода відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.
Придбану у водоканалу воду підприємці доочищують і продають уже значно дорожче. Натомість «Чернівціводоканал» підвищити свою ціну для таких підприємців не може.
Читайте ще: Показники лічильника води можна передати через Viber та SMS-повідомлення
- Водоканал - це підприємство з водопостачання, яке продає воду за відповідним тарифом. Тобто, аби продавати воду дорожче, доведеться створювати окремий пункт продажу води, - продовжує Анатолій Чабан. – Поки що підприємці беруть воду ще до хлорування і самостійно проводять очищення. Точно можу сказати, що ця вода нешкідлива, так само – як і та вода, що тече з крану.
Вам буде цікаво: Чернівціводоканал витягне з боргів… сонячна електростанція?
За словами Сергія Лазарєва, начальника Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби, цього року знято мораторій на перевірку підприємців та ФОПів. Таким чином, служба обіцяє дослідити воду, яку продають з автомобілів та апаратів, на якість. Результати обіцяють оприлюднити вже за 1-2 місяці.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами