Благодійний фонд «Кращим Бути» оголосив про початок збору заявок на отримання гранту для реалізації проектів, направлених на розвиток Чернівців та особистостей краю, пише ІА АСС.
«Участь в конкурсі може взяти будь-яка людина, яка має цікаву та актуальну ідею щодо розвитку Чернівців, або направлена на розвиток особистостей краю», - розповіла ІА АСС Оксана Лелюк, виконавча директорка благодійного фонду.
Минулого року гранти від благодійного фонду отримали 6 проектів. Зокрема, інженерний коворкінг, що має на меті зробити технічну творчість доступнішою. Керівники проекту - Тарас Руснак та Василь Фоменко.
Минулого року завдяки БФ «Кращим Бути», з ініціативи керівника проекту Павла Колядинського, з’явилося електронне видання книги «Буковина. Її минуле і сучасне».
Також у стадії реалізації проект «Бібліоtech» від представників ГО «Українська академією лідерства». Цей проект спрямований на створення осередку формування спільного простору для роботи, навчання та відпочинку молоді й активних городян міста Чернівці.
«Минулого року завдяки благодійному фонду «Кращим Бути», з ініціативи керівника проекту Павла Колядинського, з’явилося електронне видання книги «Буковина. Її минуле і сучасне». Також реалізовано проект «ВолондТренд» і марафон добрих справ під керівництвом Варвари Моісєєвої, - розповідає Оксана Лелюк. – Пишаємося проектом «Буковинчики. Книга для читання дітям», метою якого є популяризація літературних надбань буковинців, промоція читання. Керівниця проекту - Дарія Максимець».
- «Соловей співає. Доки голос має» (керівниця - Леся Воронюк). Автори кінострічки проаналізували мовну ситуацію, досліджують значно глибші причини і наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови.
- «Наукові пікніки» (керівниця - Богдана Бойчук). Проект спрямований на популяризацію природничих наук (математики, фізики, хімії, біології, астрономії), створення умов для творчого розвитку особистості та інтелектуального самовдосконалення молоді.
- «Бумеранг» - можливості для комунікації, навчання та дозвілля для літніх людей (керівниця - Ярина Біла). Проект спрямований на взаємодію літніх людей місцевої громади з молоддю для побудови та налагодження діалогу поколінь.
- «Зайчик-Нестрибайчик та його смілива мама» (керівниця та авторка - Оксана Драчковська). Казка розповідає про щоденну боротьбу особливого хлопчика та про те, як варто не здаватися та радіти життю.
- Патріотично-вишкільний табір «Добринівці» (керівник - Олександр Паращук).
- «Велика мала книга» (керівниця - Наталія Куконіна) - у 2019 році видана збірка казок «У пошуках екомонстриків», автором якої була Алла Чобан та діти шкіл міста.
Цьогорічний грантовий фонд БФ «Кращим Бути» становить 250 тисяч гривень. Заявки на отримання гранту приймають до 20 квітня 2021 року на електронну скриньку: [email protected].
З питаннями щодо заповнення заявок можна звертатися до Оксани Лелюк, виконавчого директора Благодійного фонду.
«Якщо у вас є заповітна мрія втілити проекти, які будуть сприяти розвитку міста, суспільства, людей, дітей в Україні - поспішайте заповнювати заявку. Більше на сайті: http://bestbe.cv.ua», - зазначає Оксана Лелюк.
Довідково:
Конкурс на отримання грантів для реалізації проектів культурно-освітнього напрямку від чернівецького благодійного фонду «Кращим Бути» відбувається п'ятий рік поспіль. Минулоріч гранти від благодійного фонду отримали 5 проектів.
Рішення про відбір проектів приймають засновники Фонду - підприємці краю.
Читайте наші новини в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами