Зараз на ринку шукають кухарів, мулярів, швачок та держслужбовців. Найбільший попит в Україні спостерігається на кваліфікованих робітників та працівників сфери послуг. Про це повідомляє УНН з посиланням на Державну службу зайнятості.
Так, за даними відомства у розрізі професій найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників: водіїв, трактористів, швачок, слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, монтерів колії, токарів, робітників з комплексного обслуговування, малярів, мулярів, озеленювачів та столярів.
Крім того, затребуваними є працівники сфери послуг — продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, пекарі, бармени, помічники вихователя, покоївки, кондуктори громадського транспорту, перукарі, соціальні робітники.
Стабільно високим залишається попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи — бухгалтерів, лікарів, вчителів, спеціалістів державної служби, економістів, інженерів різних галузей, фармацевтів, а також провізорів.
У Держслужбі зайнятості повідомили, що серед найпростіших професій найбільш затребувані — підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники та комірники.
Окремим фахівцям, наприклад, мулярам і штукатурам, готові платити 25 000 - 27 000 грн / місяць. Найбільш популярні в цьому півріччі - водії та продавці, при цьому першим пропонують зарплату в 2 рази вище. Скільки отримують представники робочих спеціальностей в Києві і які професії найбільш затребувані в країні — в аналітиці OLX Робота.
Серед робочих фахівців найвищу зарплату готові платити домашньому персоналу - 19 500 грн / місяць, що на 40% більше, ніж півроку тому. На другому місці в рейтингу знаходяться будівельники із середнім окладом в розмірі 18 000 грн. Півроку тому вони отримували на 3 000 грн менше, при цьому очолювали ТОП.
Полюють і за менеджерами. Їх виші хоч і готують багато, але не завжди фахово. Тож роботодавці кандидатам влаштовують жорсткий відбір.
Фахівці переконані, що у нас надто просто стати студентом. Наприклад, американські студенти платять удесятеро більше. Навіть якщо виграли стипендію, частково за навчання платять самі. Тож і обирають фах уважніше.
Нагадаємо, в Україні 1 липня розпочалася вступна кампанія до ВНЗ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами