В міськраді підписали меморандум про використання міжнародної системи ідентифікації тварин animal-ID. Це некомерційна платформа, база даних, що приймає та об'єднує інформацію про тварин.
На жетоні буде QR-код, за яким можна знайти повну інформація про тварину коли та які були щеплення.
До теми: Невтішна статистика. За один тиждень до буковинських лікарень звернулося 25 людей через укуси тварин
Вона довзоляє контролювати кількість тварин у місті та зменшити чисельність безпритульних чотирилапих, кажуть засновники. Тепер міська влада має розробити механізми, як власникам тварин користуватись цією системою.
Віктор Копич, засновник системи : Це нова програма – жетон із QRкодом, якщо тваринка із ним бігає, ви зчитуєте, і бачите інформацію – коли і від чого була щеплена тварина. Це безкоштовна програма, яка закуповує самостійно жетони,чіпи. Ми ,як громадська організація в рамках певного проекту, запроваджуємо цей проект в містах України.
Антоніна Гошовська, представниця ГО «Захист тварин»: Саме завдяки підписанню цього меморандуму, що база animal-Id уклала угоду з міською радою. Думаю, що ця робота піде інтенсивно. Тварини губляться, їх можна повернути , зчитавши чіп. Але не завжди для власника є можливість забезпечити це чіпування. А от такі жетончики з кюар-кодом, ветеринари зможуть перевірити , чи є у тварини, що є в на прийомі, щеплення.
Віктор Копич, засновник системи : До прикладу, якщо говорити про ідентифікацію у Львові, сам жетон вартує до 30 гривень, там запроваджена така система, якщо власник реєструється у ветлікаря, ціна ідентифікації не може перевищувати 50 гривень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами