У цьому році кількість учасників ЗНО б’є всі рекорди. Статистика говорить нам, що все більше випускників хочуть стати студентами вищих навчальних закладів, пишуть Факти ICTV. Для порівняння: в 2016 році було подано 267 172 заявки, в 2017 – 240 881, а у 2018 році тест пройдуть 335 843 особи. Український центр оцінювання якості освіти опублікував наступні дані:
Клопоти з реєстрацією і вибором предметів вже позаду, залишилося зібратися з думками і зробити останній ривок. Тепер вже марно хапатися за підручники, якщо не зробив цього раніше. Зараз важливо звернути увагу на ряд інших аспектів.
Радимо вам заздалегідь дізнатися місце, де ви пишете іспит (в цьому можуть допомогти Google Maps), розрахувати час на дорогу і приїхати хоча б за пів години до початку. У разі запізнення ви не будете допущені до іспиту жодним чином.
Читайте ще: Телефони, вбиральні та металодетектори. Яким буде ЗНО у цьому році?
Дати іспитів:
Якщо, з якихось причин, ви не можете бути присутнім на іспиті в зазначені дати, то існує ще додаткова сесія – з 2 і до 11 липня.
Як дізнатися місце складання іспиту?
Кожному зареєстрованому учаснику ЗНО розіслані запрошення на іспит, які можна відкрити на особистій інформаційній сторінці, ввівши номер сертифіката, отриманого раніше, і ПІН-код до нього. У цих запрошеннях чітко вказано час і місце здачі ЗНО з кожного предмета.
Вхід на особисту сторінку учасника ЗНО 2018 здійснюється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Це офіційний сайт і тут також можна знайти відповіді на питання, що найчастіше виникають в учасників ЗНО.
Вам буде цікаво: Оновлений рейтинг. У сотні кращих шкіл за результатами ЗНО лише одна школа з Буковини
Які документи з собою брати?
Якщо ви не пред’явите хоча б один із зазначених вище документів, то до здачі ЗНО вас допущено не буде.
Що новенького?
Цього року іспит з англійської та інших мов трохи ускладнили. Тепер ці тести діляться на два рівня: В1 і В2. Перший – для тих, хто вивчав мову в школі на стандартному рівні, а другий – складатимуть учні, які навчалися в профільному класі і мають більш глибокі знання з предмету. Також до звичайних завданнь, таких як читання, переклад, тести, написання твору, додадуть ще й аудіювання. Текст буде записано і відтворено на аудіопристроях.
Російську мову прибрали з програми ЗНО. Пояснюється це відсутністю попиту абітурієнтів на здачу даного предмета.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами