Про те, як не потрапити в «полон» ситуації з довгобудом, ми вже вам розповідали. А тепер пропонуємо поговорити про якість будівництва. Пам’ятаєте прислів’я: «скупий платить двічі?». Так от, якщо ви не хочете з часом купу всього переробляти у власному домі, то варто звернути увагу не лише на планування квартири (хоча це теж важливий пункт), а й на якість будівельних матеріалів та робіт.
Для початку, радимо з’ясувати – як саме буде зводитись будівля. Сьогодні у нашому регіоні популярні наступні технології:
- Каркасно-кам’яна. Основні матеріали, які використовуються, – цегла та бетон. Такі будівлі – екологічні та міцні. До того ж, цегла добре зберігає тепло. Щоправда, ця технологія трудомістка, а отже, і терміни зведення відносно тривалі.
- Будівлі комплексної конструкції. У цьому випадку використовуються ті ж основні матеріали, проте сама технологія дещо відрізняється. Такий тип будівництва актуальний для зведення будинків висотою до 9 поверхів.
- Каркасно-монолітна технологія. Вона дозволяє зводити будинки значно швидше. Основним матеріалом тут є залізобетон, а стіни вже можуть заповнюватися іншими матеріалами (частіше це цегла). Перевага даного методу полягає в тому, що будинки виходять більш сейсмостійкими.
Наступне, що радимо з’ясувати: хто саме зводитиме будинок. Забудовник має надати вам цю інформацію. Історії про поганих майстрів чули? Так от, не полінуйтеся дізнатися через знайомих та на форумах, чи гарна у генпідрядника репутація. Так, компанія «КромаксБуд», щомісяця звітує перед власниками майбутніх квадраних метрів про хід будівництва, щоб вони точно знали, що процес йде чітко за графіком.
Щодо власне квартири. Забудовник радо продемонструє вам 3D модель майбутньої оселі. Метраж та особливості планування – все на ваш розсуд.
А як щодо енергозбереження? Ви ж не хочете отримувати «космічні» рахунки за комунальні послуги? Тоді поцікавтеся, як саме опалюватиметься будинок (автономне опалення, сонячні батареї на даху чи інші ощадливі системи). Не зайвим буде уточнити навіть те, які саме будуть встановлюватися металопластикові вікна.
І остання порада: поцікавтесь, з чого планують робити міжкімнатні перегородки. Керамзитобетонні, пінобетонні та газосилікатні матеріали дещо поступаються у міцності цеглі та силікатним блокам. А ще, вони мають гіршу звукоізоляцію. Якщо хочете, щоб у сусідній кімнаті було тихо – обов’язково зважте на цей аспект.
Чим краще ви ознайомитеся з будинком перед купівлею, тим безхмарніше буде життя у вашій квартирі! А у компанії «КромаксБуд» готові надати відповіді на будь-які ваші питання.
Відділ продажу: вул. Руська 213, Б
Адреса будівництва: Руська 211.
Телефон для довідок 066 918 90 50, 098 918 90 50
Сайт: https://kromaxbud.com/
Instagram: https://www.instagram.com/kromaxbud/
Інформація розміщена на правах реклами
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами