31 травня у всьому світі відзначають Всесвітній день білявок. Ініціатором відзначення цієї дати виступив Американський союз юристів, який запропонував відзначати «Національний день білявок» 9 липня 2001 року. Потім цю ідею підхопили по всьому світу, і з 2006 року останній день весни, 31 травня, проходить під прапором «Всесвітнього дня білявок», пише ІА АСС з посиланням на Укрінформ.
Науковці вважають, що справжня білявка - явище рідкісне, і за їхніми підрахунками вже до 2202 білявки остаточно зникнуть з лиця Землі. А причин цього декілька. По-перше, щоб дитина народилася білявкою, у обох батьків повинно бути світле волосся. По-друге, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає, а ось європейці - німці, скандинави, які є носіями «білявого гена» - все частіше обмежуються однією дитиною.
Читайте ще: Засмага з користю: кілька важливих лайфхаків
1. Дружина Наполеона III - перша жінка, яка штучно висвітлила волосся. Перший засіб, який допомагає освітлити локони, було представлено в 1867 році на виставці в Парижі.
2. Практично кожна дівчина один раз у житті фарбувалася в білявку.
3. За статистикою, комарі кусають білявих красунь частіше, ніж темноволосих.
4. Думка про те, що чоловіки віддають перевагу білявкам, - нісенітниця. При виборі партнерки представники сильної статі, як правило, орієнтуються на свій власний колір волосся.
5.Тільки за останні 50 років їх число скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети.
Отримуйте новини в Telegram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами