Перш за все, підвести у спекотній день може засіб, у якого закінчився термін придатності. Не варто наносити на шкіру також і санскрін, що мав неналежні умови зберігання: він має досить тендітну формулу, перепади температури або вологості можуть її порушити, пише ІА АСС з посиланням на Beautyhub.
Другий пункт, що знижує ефективність санскріну – економія. Надто тонкий шар засобу навряд чи врятує вас від сонячних променів. Згідно з дослідженнями, люди наносять на шкіру всього 25-50% від рекомендованої кількості засобу. Так, для захисту шкіри тіла від сонця на пляжі, необхідно нанести 28 грамів засобу, а на обличчя та шию – приблизно половину чайної ложки.
Третя помилка – одноразове нанесення. Засіб рекомендовано поновлювати кожні дві години та після купання. Це стосується навіть водостійких формул.
Читайте ще: Як обрати сонцезахисний крем
Четверта помилка – використання сонцезахисних засобів лише у сонячну погоду. Насправді, UVA-промені атакують нашу шкіру постійно, навіть у похмурі дні. Вони не викликають сонячних опіків, але, проникаючи у глибини шкіри, пошкоджують колагенові волокна, провокують гіперпігментацію і можуть навіть викликати рак.
П’ятий пункт, на який варто звернути увагу – заміна сонцезахисного засобу іншою косметикою з SPF. Для повноцінного блокування ультрафіолетових променів засіб повинен мати SPF 30 і вище, а зволожуючий крем або інші косметичні продукти рідко можуть надати саме такий ступінь захисту.
І ще одна порада: якщо ви збираєтесь провести на сонці цілий день, то не варто покладатися лише на сонцезахисний засіб. Зважаючи на те, що його варто наносити знову і знову, уявіть: скільки санскріну буде на вашій шкірі?! Намагайтеся час від часу ховатися у тінь, а також прихопіть одяг з достатньо щільної натуральної тканини, що вбереже вас від опіків.
Читайте наші новини в Instagram
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами