Юрій Аретеменко зазначив, що за останні роки телебачення та радіо України змінились. Зокрема, почала будуватися мережа Суспільного телебачення та радіо, відбувся перехід від аналогового до цифрового телемовлення, в столиці впроваджено новий стандарт цифрового радіо, який популяризують зараз 14 незалежних радіостанцій, були започатковані мовні квоти на радіо, що призвело до появи великої кількості нових українських пісень та нових молодих виконавців, тощо.
"Задля захисту інформаційної безпеки нашої держави було обмежено трансляцію близько 80 телепрограм з держави – агресора. Натомість, за цей час народилося понад 50 наших рідних, українських супутникових телеканалів. Попри численні проблеми на лінії фронту знайдено можливість видати 98 частот на лінії розмежування (до речі, за кількістю виданих частот саме Донецька область на сьогодні є лідером в Україні)", - каже Юрій Артеменко.
Читайте також: Незабаром Радіо 10 з'явиться у Вижниці
Наостанок, Юрій Артеменко подякував своїм колегам – членам Національної ради, центральному апарату та представникам на місцях, всім ліцензіатам.
"Не все вдалося зробити. Серед мрій, що не встиг реалізувати – добитися ухвалення нового закону про аудіовізуальні послуги, запустити фольклорне радіо, відкрити освітній та військово-патріотичний телеканали, добудувати мережу суспільного мовлення, створити потужний моніторинговий центр", - зазначив Юрій Артеменко.
http://aaa-rehab.com
Jamesmum