Так, для випускників 11 класів реєстрація електронних кабінетів для завантаження необхідних документів розпочнеться 1 липня, прийом заяв та документів – 14 липня. Про це пише Інформаційне агентство АСС з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки України.
Читайте також: Вступна кампанія в Україні: назвали цьогорічний прохідний бал
«У 2021 році розширено перелік категорій вступників, які можуть подавати заяви в електронній формі. Це можуть родити ті вступники, які планують продовжити навчання після здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (за умови наявності сертифікатів ЗНО). Залишилась можливість виконання вимог до зарахування шляхом надсилання відповідних сканованих копій документів з використанням кваліфікованого електронного підпису вступника», - про новації цьогорічної вступної кампанії розповів Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Також за інформацією Міністерства освіти і науки, цьогоріч вступникам на лікарські спеціальності («Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія») для того, щоб взяти участь у конкурсному відборі, потрібно буде мати щонайменше 150 балів із другого та третього конкурсних предметів. Однак ця вимога не буде поширюватися на тих, чий конкурсний бал буде вище 175. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу на ці спеціальності є українська мова та математика, а третім предметом вступник може обирати біологію, хімію або фізику.
Для більшості спеціальностей значно розширено перелік предметів ЗНО, які можуть використовуватись як третій конкурсний предмет.
Серед інших новацій вступної кампанії 2021 року: для вступників на контракт діє обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт – до 30 заяв включно. А вступники на бюджет зможуть подати максимум 5 заяв, як минулого року.
«15 червня набули чинності зміни до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році. Відповідно до змін, заклади вищої освіти приватної форми власності для реалізації прав, визначених абзацом четвертим пункту 3 Змін до Умов прийому, мали змогу створити в Єдиній державній електронній базі з питань освіти відкриті конкурсні пропозиції, тобто вперше приватні заклади вищої освіти зможуть отримати державне замовлення на підготовку фахівців, якщо вступники оберуть їх», - додав міністр.
Так, для вступників після 9 класу за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти прийом заяв та документів розпочався 29 червня та закінчується 13 липня о 18:00.
Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди проводяться з 14 липня до 24 липня. Оприлюднення рейтингових списків має відбутися не пізніше 12:00 27 липня.
Подання оригіналів документів на місця державного або регіонального замовлення – до 12:00 29 липня.
Для вступників на основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня.
Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня, крім військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів зі специфічними умовами навчання, а закінчується:
о 18:00 26 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів;
о 18:00 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступні іспити, творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 1 до 13 липня включно для вступників, які вступають на місця державного або регіонального замовлення. У період з 14 липня до 2 серпня можуть проводитись додаткові сесії іспитів, творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Вступні іспити, творчі конкурси проводяться з 1 до 20 липня включно, співбесіди проводяться з 24 до 29 липня включно. Оприлюднення рейтингових списків має відбутися не пізніше 12:00 год. 5 серпня.
Дивіться нас на YouTube
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами