Наскільки ефективними вони виявляться на практиці проти російських крилатих ракет – покаже лише практика бою. І Україна першою у 21 столітті позує, що повітряні цілі типу крилатих ракет можна збивати, навіть не маючи відповідної технічної бази.
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на 24 канал.
Такі думки висловив експерт Defence Express Іван Киричевський.
Отримуйте новини в Telegram
Однак, що стосується якихось паспортних характеристик цього комплексу, то навіть якщо поставити ці дві батареї NASAMS – вони зможуть закрити добру частину повітряного простору над столицею та її околицями.
«Радіолокатор може оброблять приблизно до 60 цілей одночасно, так само як і на 15 цілей на раз видавати вказівки. NASAMS легко би впорались з атакою 48 ракет, навіть якби вони летіли. Звісно, виходячи із паспортних характеристик», – сказав Киричевський.
Україна має отримати дві батареї систем протиповітряної оборони NASAMS.
Довідка. NASAMS – зенітно-ракетні комплекси середньої дальності (близько 160 кілометрів). Основне призначення – знищення повітряних об’єктів супротивника на середніх та малих висотах за будь-яких метеорологічних умов. Зазначимо, що батарея ЗРК NASAMS другого покоління складається із 12 пускових установок, кожна з яких несе шість ракет.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами