У 2025 році розмір грошової компенсації становитиме 7689 гривень, пише МА АСС з посиланням на Міністерство соціальної політики України.
Витратити компенсаційні кошти можна на товари для дитини у 12,5 тисячах закладів торгівлі, які приєднались до монетизації «Пакунок малюка».
За час існування пілотного проєкту «Пакунок малюка» протягом 2020-2024 років понад 729 тисяч українських родин отримали грошову компенсацію на суму понад 4,7 млрд гривень.
Наші новини є у Facebook
Нагадаємо, що також для батьків та новонароджених доступна натуральна допомога «Пакунок малюка». Це понад 50 якісних дитячих речей.
У 2024 році Міністерство соціальної політики України після публічних консультацій з родинами оновило вміст цього боксу. Батьки поділилися ідеями, щоб вони змінили чи додали до бебі-боксу, відштовхуючись від свого досвіду появи новонародженого у родині.
В оновлений «Пакунок малюка» додали товари, які мають попит, наприклад, багаторазові вологостійкі пелюшки, теплі речі. Також збільшили розмір пледа-ковдри і зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають.
Крім того, до нового «Пакунку малюка» додана книжка «Від народження до року», яку розробили і надрукували партнери міністерства - ЮНІСЕФ. Це практичний порадник для всіх батьків новонароджених, який містить найкраще зі світового досвіду і поради українських експертів та експерток.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами