Про це повідомляє Міністерство економіки, пише МА АСС з посиланням на Укрінформ.
Норма діятиме з 22 січня до 1 березня для підприємств, які оновили статус критично важливих. Бронювання таких працівників здійснюватиметься в режимі реального часу.
«Ці зміни вирішать складнощі, що виникали через 72-годинну паузу між завершенням попереднього терміну бронювання та оформленням нового», - зауважили в Мінекономіки.
Також уряд дозволив у повному обсязі бронювати працівників медичних закладів державної та комунальної форм власності (раніше було 50% від кількості військовозобов’язаних). Йдеться про заклади громадського здоров’я, установи, що здійснюють діяльність із судово-медичної та судово-психіатричної експертиз, центри крові.
«Спрощення процедури бронювання для медичних закладів є своєчасним рішенням, що враховує критичну роль цих закладів у підтримці життєдіяльності країни. Особливо важливим є скасування обмежень за обсягами бронювання для медичних працівників закладів охорони здоров’я», — зазначив заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.
Отримуйте новини в Telegram
Міністерству розвитку громад та територій надано право затверджувати перелік українських неурядових організацій, які реалізують гуманітарні проєкти за кошти міжнародних партнерів.
Для отримання статусу критично важливого підприємства потрібно: підготувати пакет документів відповідно до нових критеріїв; звернутися до профільного Міністерства або ОВА; дочекатися рішення комісії щодо присвоєння статусу.
В Мінекономіки нагадали, що після кібератаки на реєстри Міністерства юстиції 19 грудня 2024 року уряд продовжив чинні бронювання на один місяць автоматично.
Якщо керівник хоче не очікуючи 28 лютого перебронювати працівників потрібно: підтвердити критичність за новими критеріями; анулювати попереднє бронювання працівника; подати заяву на бронювання (у такому випадку не потрібно буде очікувати 72 години).
Ініціатива реалізується у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством економіки та Міністерством оборони України за підтримки міжнародних партнерів, зокрема проєктів, фінансованих USAID та UK Dev.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами