Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час Форуму «Україна. Рік 2025», передає МА АСС з посиланням на Укрінформ.
«Ми обговорюємо можливість продовження цього терміну, для того, щоб підприємства, які дійсно підпадають під критерії критичності за обсягом прибутків, розміром середньої заробітної плати (яка, нагадаю, повинна бути не меншою за 20 тисяч гривень на підприємстві та для кожного найманого працівника), а також за обсягом експортної виручки, мали змогу забронюватися», - пояснила перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко.
За її словами, вдалося знайти певний баланс у процесі бронювання, хоча довкола нього тривають дискусії. Так, це дозволяє бізнесам, що справно працюють і сплачують податки, бронювати до 50% від своєї чисельності. Ці підприємства вносять свій вклад у державний бюджет і сприяють забезпеченню сектору безпеки та оборони.
«У зв'язку з тим, що державні реєстри були під кібератакою, понад 20 днів до них не було доступу, тож Уряд на один місяць - до 31 березня продовжить цю можливість, тому що через атаку ворога система майже місяць не могла працювати», - підтвердив Шмигаль.
Отримуйте новини в TelegramЯк повідомлялось, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України оновило критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки, та які можуть бронювати військовозобов'язаних працівників на період мобілізації і на воєнний час.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами