«Згідно з законом, міністерство не може перейменовувати вулиці, самостійно вирішувати зносити пам’ятки чи рекомендувати театрам відмовлятися від російської класики. У випадку вулиць – це належить до повноважень місцевих органів влади. З приводу пам'яток - є певна процедура. Наприклад, пам'ятки місцевого значення можуть бути перейменовані чи просто перенесені в інше місце рішенням уряду за поданням МКІП, але з ініціативи місцевих органів влади», – повідомив Ткаченко.
Отримуйте новини в Telegram
Він зазначив, щоб процес не набував хаотичного характеру, проведено ряд нарад, присвячених топоніміці, пам’яткам і творам. В результаті стало зрозуміло, що для проходження процесу дерусифікації в законних рамках, необхідно створити раду при МКІП та УІНП, яка опікуватиметься даними питаннями. Органи місцевої влади в діалозі із суспільством мають приходити до спільного рішення і координувати дії із експертною радою.
«Безперечно, цей процес повинен продовжуватися. Я особисто в багатьох випадках за нього, але якщо ми хочемо бути нормальною європейською державою, то навіть в умовах війни маємо показувати коректне ставлення до цього процесу. Робота незабаром розпочнеться. Вже є склад експертної ради. Сьогодні-завтра можна буде ознайомитись з її учасниками. Вже є ряд запрошених експертів, які мають увійти до складу ради, сьогодні буде завізовано документ», – розповів міністр культури.
Медіа агентство АСС є в Instagram
І ЗНАК РІВНОСТІ НА ПЛАКАТІ, без обов'язкових застережень, людям краще не використовувати жодною фарбою, тим більше гарною, чорною фарбою, тим більше, у людних місцях, та ще й на таких великих плакатах. Адже це небезпечно САМЕ ДЛЯ САМИХ НАЇВНИХ.
Бо є професії, які зовсім не здаються небезпечними на перший погляд, у яких ЧЕСНЕ використання цього, безумовно, ЧЕСНОГО ЗНАКУ, може призвести до невідворотних ушкоджень здоров'я організму людини.