У документі міститься перелік даних, якими обов’язково має володіти родина захисника та послідовні дії родичів щодо їхніх звернень до органів державної влади, які займаються питаннями звільнення військовополонених. Про це повідомляє СтратКом ЗСУ в Фейсбуці, передає Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.
У «дорожній карті» інформація розміщена по розділах, з чіткою послідовністю дій в тій чи іншій ситуації.
Серед них: перелік даних, якими обов'язково повинна володіти родина захисника; якщо захисник зник безвісти за особливих обставин, потрапив у полон чи заручники або загинув; інформація про статус, пільги та виплати, передбачені сім'ям захисників; контактні дані уповноважених установ та громадських організацій з питань зникнення безвісти, полону, загибелі (смерті), витребування тіл захисників; перелік Телеграм-ботів для пошуку цивільних осіб та захисників, що зникли через бойові дії; нормативно-правова база.
Отримуйте новини в Telegram
У штабі попереджають, що використання ворожих ресурсів для пошуку захисника, який зник безвісти, потрапив у полон чи загинув, або публікація його особистих даних у соціальних мережах сприяє ворогу і створює небезпеку як для самого захисника, так і для Збройних сил України.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Дякую, я вже з вами