Падіння ціни на нафту склало уже 147%.
Ціни на американську нафту WTI впали до історичного негативного мінімуму. Попит на сировину різко знизився в усьому світі після введення карантину через пандемію коронавірусу.
Розпродаж пов'язаний з тим, що 21 квітня закінчується травневий ф'ючерс на нафту WTI. Продавцям, які не встигнуть збути її, не буде де її зберігати через надлишок в сховищах.
Читайте також: Чи буде криза: як коронавірус може вплинути на економічний стан Чернівців
Як повідомляє "Українська правда", нафта WTI продовжує дешевшати, травневі ф'ючерси упали на 19% до менш ніж 15 доларів за барель уперше з 1999 року.
4 квітня країни ОПЕК+ домовилися знизити нафтовидобуток в травні-червні на 9,7 млн барелів на добу. У четвер називалася цифра в 10 млн, яка враховувала і внесок Мексики.
Угода не вразила більшість учасників ринку, оскільки обсяги скорочень не перекривають зниження попиту, при цьому на ринку вже накопичилися величезні запаси сировини, а угода набуде чинності тільки 1 травня.
Через 15 хвилин після відкриття торгів ціна на нафту Brent на біржі ICE пішла в мінус на 1,7% після того, як країнам ОПЕК+ вдалося досягти домовленостей про скорочення світового нафтовидобутку на 13%.
Таєння полюсів приведе ще до нових хвороб та катаклізм